par kliņģeriem un krājkasītēm

heya :)
sen nekas nav rakstīts, bet šoreiz nolēmu padalīties ar saviem iespaidiem.
pirmā lieta ir kliņģeru pasūtīšana. otrā – apdrukātas krājkasītes pasūtīšana.

kliņģeris.
stāsts sākās ar to, ka man vajadzēja kolēģiem uzsaukt kaut ko gardu. ilgi domāju, līdz nolēmu, ka jāmēģina pasūtīt kāds kliņģeris. nekas oriģināls, bet tomēr iepriekš nebija pasūtīts. tad nu meklēju internetā kādu lapu, kurā to varētu izdarīt. nav jau diži liels tas online piedāvājums, tomēr vienu atradu. ieminējos par to draudzenei un viņa teica, ka zinot to vietu un kliņģeri esot gardi. nopriecājos :) tā kā mājas lapā neatradu atbildi uz savu jautājumu, tad nosūtīju to, izmantojot viņu lapā esošo sadaļu, lai precizētu, cik laicīgi veicams pasūtījums. pēc 3 dienām saņēmu e-pastu ar atbildi, ka pasūtījumu jāveic dienu iepriekš. man piegāde bija nepieciešama uz 1dienu, tāpēc uzzvanīju noskaidrot pasūtīšanas dienu – 5diena, 6diena vai 7diena. rezultātā pasūtījumu veicu 5dien, mājas lapā norādot kliņģeru veidu, svaru un savu kontaktinformāciju. uzreiz saņēmu e-pastu par pasūtījuma numuru un pārējo. kā liecināja mājas lapā esošā informācija, rīgas robežās pasūtījumam virs 10ls esot bezmaksas piegāde. priecājos, ka darba laikā nevajadzēs nekur doties. pienāca 1diena, pusdienlaiks, gaidīju kliņģeri. nolēmu sazināties ar ceptuvi.
-informēju, ka veikts pasūtījums caur mājas lapu.
-sieviete otrā galā teica, ka tā nevajadzēja darīt, jo mājas lapā kaut kas nestrādā.
-ok, vai varat man uzcept uz darba dienas beigām?
-varēt var, vienīgi diezgan vēlu.
-ok, cik maksās un vai varat operatīvi piegādāt?
-cena būs augstāka nekā mājas lapā. kāda piegāde? jūs redzējāt benzīna cenas? pašiem būs jānāk pakaļ!
-nu ko, tad jau laikam man neder, jo darba diena būs cauri.
-nu i nevajag. čau (un nomet klausuli).
likās nelaipna, steidzīga attieksme. nedaudz šoks. protams, mana vaina, ka cerēju izmantot mūsdienīgo risinājumu – pasūtīt internetā. ja pasūtītu telefoniski vai ceptuvē uz vietas, gan jau bez viņu kliņģera nepaliktu. bet nu nekas, nopirku citu, lētāk un arī garšīgu :)

apdrukātā krājkasīte.
tuvojās īpaši svētki un pēc ilgas domāšanas nolēmu pasūtīt apdrukātu krājkasīti. ar photoshop (kā parasti) izveidoju attēlu, saliekot dažādus photoshop brushes un sarakstot tekstiņus. veicu pasūtījumu vienā lapā, kur tieši krājkasīšu apdrukai bija atlaides. komentāros pierakstīju, lai informē, ja bilde tomēr nepietiekami kvalitatīva. nesaņēmu nekādu e-pastu, ne zvanu, ka pasūtījums pieņemts un kad būs realizēts. tā kā dienu skaits bija ierobežots, nosūtīju e-pastu (pēc iepriekšējās pieredzes negribējās riskēt, ka atkal pasūtījums nav saņemts). ar mani sazinājās viena sieviete un vēlreiz visu pāprasīja. ok, būšot rīt. tad nu gāju pakaļ. mazs kantorītis, arī ne īpaši laipna apkalpošana, plus krājkasīti neielika nekādā speciālā maisiņā, ne kastītē (bet tas jau sīkums). mani vairāk neapmierināja krāsu kvalitāte. dzeltenīgais izskatījās zaļgans u.tml. krāsas tieši pie attēla malām blāvas. bet tā kā nebija noskaņojuma strīdēties, paņēmu un gāju prom. domāju, ka arī tur vairāk neko nepasūtīšu.

aaa. ja nu kādam interesē, tad attiecīgo pakalpojumu sniedzēju mājas lapas: http://klingeri.lv un http://www.apdrukas-bode.lv
pieļauju, ka citiem ir bijusi pozitīva pieredze, jo gadās jau visādi :)

Advertisements

~ by agime on May 10, 2012.

2 Responses to “par kliņģeriem un krājkasītēm”

  1. Jā, pie mums Latvijā tas, ka ir mājaslapa nenozīmē, ka tā strādā, daudzi uzņēmumi tādas uztaisa ķeksīša pēc un pēc tam par tām aizmirst!

  2. YOU ARE A thief! YOU STOLEN PHOTOS! MY WORK “Lilac” has been stolen! OR OTHER PHOTOS ALSO was stolen?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: