labas lietas #89

1) beidzot pirmo reizi biju uz hokeja spēli klātienē! konkrēti Rīgas Dinamo pret Fīniksas Coyotes. patika! pavisam citādi nekā skatīties lielajā ekrānā vai tv. lielākā daļa vīriešu dzimuma pārstāvju. līdz ar to arī nekādas spiegšanas kā, piemēram, enrique koncertā :D dauc alus, garas rindas pie vīriešu labierīcībām, asi ķiploku grauzdiņi un traki fani :D nepierasti, ka neviens nekomentēja. lai vai kā, bet īstiem faniem noteikti kaut reizi jāredz spēlē klātienē :) sevi pie īstiem faniem pieskaitīt laikam nevaru, bet nu kopumā spēļu gaitai līdzi sekoju. paldies paladinam par biļešu iegādi uz šo vēsturisko maču ;)

2) šķiet kādus 5 gadus tā kārtīgi nebiju staigājusi pa siguldu un to apvidu. ir palikušas arī lietas, kas nemainās. šosejas mala joprojām nav draudzīga gājējiem. nolauztais koks. zeltainie skati. garās rindas uz gaisa vagoniņu. ļoti jauki pavadīta brīvdiena. šādas aktivitātes norāda, ka jāatsāk vingrotavas apmeklējumi.

3) pēdējā laikā uznākusi iedvesma spēlēt. bija laiks, kad totāli negribējās. druīds tiek kačāts, hunters tiek pie jauniem achie, bet paladins uzdarbojas AH.

4) gatavoju pildītas paprikas, pildot ar jau gataviem rīsiem un malto gaļu.

5) šopings pa dominu. tur arī sen nebija būts :) esmu no tiem, kas labāk iepērkas retāk, bet vairāk.

Advertisements

~ by agime on October 12, 2010.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: