dažādu līmeņu cilvēki

vakar aizfilosofējos par cilvēku līmeņiem. līdzīgi kā datorspēlēs. mēs katrs ejam savu ceļu un pildām dažādus uzdevumus. mēs augam (levelojamies). lai mēs varētu augt ātrāk, interesantāk…mums blakus ir arī citi dzīves (spēles) dalībnieki. viņi ir ļoti dažādi. tos var dalīt gan vecuma, gan dzimuma, gan citās grupās, bet šoreiz rakstīšu par līmeņiem. teiksim, ka cilvēkus kopumā var iedalīt 5 līmeņos:

– pelēkie;

– zaļie;

– dzeltenie;

– oranžie;

– sarkanie.

Pieņemam, ka mēs esam pa vidu – dzeltenie, jo parasti ir tādi, kas ir vājāki, ne tik zinoši, ne tik piemēroti uzdevumu pildīšanai kopā ar mums. Kā arī ir tādi, kuriem mēs vēlētos līdzināties, jo vēl tik kruti neesam. Nu lūk. Tad izvērtēsim tos, kas mums ir blakus. Vieglāk leveloties ar tiem, kas ir mūsu līmeņa vai blakus (dzeltenie, zaļie un oranžie). Tomēr efektīvāk, kad pārsvarā ir dzeltenie un oranžie. Mazāku levelu grupas biedri var bremzēt mūsu attiecību un mūsu dzīvēs nav nepieciešami lielā skaitā. Tie var būt pazīstami, bet norobežojot komunikāciju līdz minimumam.

Ar to es vēlējos pateikt, ka nevajag tērēt enerģiju daudz laika pavadot ar zemāka līmeņa dzīves dalībniekiem. Ja Jums ar viņiem ir dažādas intereses, dzīves uzdevumi, tad jātiecas būs starp sava līmeņa dalībniekiem.

Līdzīgi kā WoW, atnākot uz instanci, daži ir augstāka līmeņa (char levels/ gs) un dara vislielāko darbu.

Bet nu tās tikai manas domas…

Advertisements

~ by agime on September 10, 2010.

6 Responses to “dažādu līmeņu cilvēki”

  1. Interesantas paralēles Tu velc. Gluži kā ģeometrijas stundā. Cepums atkal par šo. Doma pareiza.

  2. p.s. Es noteikti negribu apgalvot, ka apkārt nav jābūt zemākā līmeņa cilvēkiem. Vienīgi jāpadomā, vai viņu nav izteikti par daudz vai arī uz viņiem netiek tērēts pārāk daudz resursu, kurus varētu novirzīt augstākā līmeņa cilvēkiem :)
    līdzīgi kā ar kaltētiem ziediem, kas stāv uz galda. kāpēc turēt un aizņemt vietu, ja var izmest un atbrīvot vietu kam citam!

  3. :)

  4. Ideja OK. Problēmas varētu rasties līdz ar kritēriju izvirzīšanu cilvēku klasificēšanai pa līmeņiem. :)

  5. taja bridi kad sakas dalishana galva TU automatiski nolaidies uz viss zemako limeni vai sauc to ka gribi, jo tavs ego vnk paliek pretigs un nepievilcigs ar to ko vinsh dara – DALA :P

  6. […] 18) Dažādu līmeņu cilvēki. […]

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: