labas lietas #84

1) nedēļa tiek uzsākta ar dzīvokļa uzkopšanu pāris vakaru garumā. ik pa laikam vajag atbrīvoties no putekļiem un liekajām mantām, lai vieglāk elpot.

2) Boo atpakaļ no Anglijas! :) WoW sanāk pievērsties vairāk nekā iepriekš. Paladins pavada vairākas stundas tankojot. Iziets VOA 10, 25, ICC 10hc un ICC 25. ar katru reizi apgūstu ko jaunu.

3) kā jau iepriekšējā rakstā bija minēts – tad 1.septembris, kas man šogad jau ir brīvs :) galvenais neapstāties un turpināt pilnveidoties pašmācības ceļā. Līdz ar to uzsāku mājas lapas administrēšanu. gatavs cms, hostings, redzēs kā ies.

4) pokera vakars ar jauniem cilvēkiem. kārtējo reizi atklāsme, ka ciemiņi priekšroku dod nevis āboliem, plūmēm u.tml. veselīgam stuffam, bet gan čipsiem un citai drazai :)

5) pašcepta pica. šoreiz tika izmēģināts Dobeles dzirnavnieka miltu maisījums picai. Atšķirībā no Valdo picas miltiem, tas nesatur raugu, līdz ar to nebija jātur 1h siltā vietā. pietika ar 10min atpūtināšanu un mīkla bija gatava. neteiktu, ka sanāca sliktāk vai labāk. bija ēdami.

Advertisements

~ by agime on September 6, 2010.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: