kad ir level up?

ikdienā mēs veicam dažādus uzdevumus un reizēm iegūstam arī expierence points- xp (pieredzes punktus).

piemēram, gatavojam jaunus ēdienus – xp nāk tādam skill`am kā cooking. vai lasām grāmatas par medicīnu un tā tālāk. rezultātā uzkrājam pieredzi konkrētās jomās. protams, līdz zināmam līmenim. pienāk brīdis, kad konkrētā sfērā nekas jauns netiek uzzināts vai arī noteiktā prasme ir tādā pakāpē, ka vēl labāk uzdevumu paveikt neizdodas.

daudzās spēlēs tiek izmantota pieredzes vākšana, lai nodrošinātu jauna līmeņa iegūšanu. tas brīdis ir ding! un level up (lvl up) klāt.

kā dzīvē ir ar to? lvl up ir mūsu dzimšanas dienās? vai arī sakrājot noteiktus pieredzes punktus kādā jomā, pabeidzot mācību iestādes, izdarot ko būtisku?

domāju, ka reālā dzīvē atšķirībā no virtuālās, ir grūtāk izvērtēt to, kādā kurš līmenī atrodas. avatari mēdz būt tik dažādi.

—-

saistībā ar xp, var palasīt toppc.

Advertisements

~ by agime on June 3, 2010.

3 Responses to “kad ir level up?”

 1. Lvl up ir tad, kad no gūtās pieredzes (exp) kādā sfērā tu vari izdarīt secinājumus vai izteikt viedokli par kādu citu saistītu jomu. Respektīvi – uzkāpjot vienu pakāpienu uz augšu un atskatoties uz pirmo, tu jau vari apmēram pateikt, cik liels solis būs jāliek līdz nākošajam…
  Reālajā dzīvē ir divi dažādi mainīgie – exp un zināšanas!
  Exp tu uzkrāj, tikai un vienīgi veicot praktiskas lietas. Tu nevari iegūt exp par medicīnu, lasot anatomijas grāmatu!!!! Jo tādā gadījumā tu gūsti exp grāmatas ātrlasīšanas skill`am!
  Exp exp*zināšanas=skill`a lvl++

  Ja gadījumā kāds nesaprata manu domu gājienu, tad lūgtum vaicāt personiski! :)

  Dzimene nav lvl up! Dzimene var teikt nav nekas – milestone cilvēka prātam, lai tas sevi nogruzītu ar uz steriotipiem balsītām problēmām…Svētki, ko izdomāja kkāds alu cilvēks, kad viņam palika garlaicīgi! :D
  Jo ir cilvēks, kurš savu prātu levelo diezgan ātri, bet ir dažs labs trenniņbiksēs ar 4 svītrām, kuram pat 3.klases skolnieks matenē ieliek klinķi. :)

 2. tad sanāk pieredze (experience) + zināšanas (knowledge) = prasmes (skill) ?
  un jo vairāk dažādas pieredzes un zināšanu, jo lielāks ir prasmes līmenis (lvl) ?
  kur tad paliek cilvēku kā avataru lvl? tas varbūt atkarīgs no veikto questu skaita un to grūtības pakāpes…

 3. avatars ir cilvēka ķermenis, un pēc visām astroloģijas un dziedniecības figņām tas neuzkrāj pieredzi kā tādu kā mēs to saprotam! pieredzi uzkrāj tikai cilvēka dvēsele, un, kad tā ir uzkrājusi pietiekoši daudz exp noteiktajā avatarā, tas mirst, dvēsele to pamet, lai pārdzimtu citā avatarā, utt. līdz dvēsele ir uzņēmusi pietiekoši daudz exp, lai atgrieztos pie “ze source”!
  par ķermeņa “pieredzi” var saukt refleksus, kas attīstās uz ārējās pasaules kairinājumu iedarbību un kas tiek trigeroti zemapziņā!

  pieredze un zināšanas var būt tikai vienam skill`am! piemēram, pavārmākslas iemaņas tu nevari pielietot ēvelējot galdam kāju! :D
  mūsu lvl, sauksim to tā, ir atkarīgs no daudzajiem skilliem un to lvl! jo vairāk augsta līmeņa skillu, jo krutāks (flex) tu esi! un ir noteikts daudzums skill`u, kurus tu vari iemācīties, vai apgūt pie noteikta personīgā lvl!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: