Rūdolfa mantojums

biju Kino Rīga uz jauno filmu “Rūdolfa mantojums”.

tāpēc uzrakstīšu savus iepaidus par to…neesmu ne kino kritiķe, ne latviešu filmu pārzine…parasts mirstīgais :) varbūt nedauc izlutināts ar ārzemju specefektiem, nedauc skeptisks un piekasīgs…

Ziņu portālos, radio u.tml. parādījās info par jauno filmu (atgādināja to ažiotāžu, kas bija saistībā ar Twilight). Respektīvi reklāmas pilns, bet filmā nekā tik ļoti mega nau :)

Kopumā varu teikt, ka filma patika, skatāma :) otru reizi gan diezvai skatītos. mūzika bija ok. nevisai patika aktieru balsis – traki jūtams, ka ierunāts atsevišķi un likti kopā skaņu celiņi utt :D nez kā to gudri sauc :>

filmā bija dažādas seno latviešu tradīcijas, teicieni, dziesmas un cits raksturīgais…piemēram, kāzas, dievnama apmeklējums, kalpu būšana, baroni, saimnieki, bēres u.c.

Rēzija sākumā likās nevisai, maybe bizīšu un attiecīgā vecuma dēļ :) filmas otrajā daļā frizūra bija vecumam atbilstoša un viņa pati izskatījās labi (īpaši atkailinātajos kadros vīriešu acīm). Pats saimnieks harizmātisks, pozitīvs un tēlojums arī ok :)

Sižets paredzams. Blaumaņa darbu pārzinātājam jo īpaši. Vienīgi Streičs neliek Emīlijai izvēlēties starp jauno puisi Skrastiņu un gados vecāko saimnieku. liktenis visu nosaka. forši, ka pēc 60 gadu vecuma vīrieši spēj pilnvērtīgi radīt jaunas atvasītes :> plus vēl pedantiskā saimniecības kārtība visur…baltas grīdas u.tml. maybe reāli novērojams pie labiem saimniekiem, bet man tomēr zuda ticamības moments :)

epizodiski andris keišs (lick) :D

patika momenti biedrības namā, dziesmas. un mērkaķa desa par banānu :D

galveno filmas ideju katrs uzķer pac.

likās par dauc kadrēšanas un teicēja runu fonā. filma ļoti fragmentāra. saraustīti gabali, katrs pārbagāts ar latviešiem raksturīgo. es šo to būtu veidojusi citādāk :)

sižetu diži nepārstāstīšu un detaļās neiedziļināšos, lai nezustu vēlme aizdoties noskatīties!

Advertisements

~ by agime on January 27, 2010.

2 Responses to “Rūdolfa mantojums”

  1. […] 2) Rūdolfa mantojums – filma, par kuru jau rakstīju iepriekš; […]

  2. […] 12) Komentāri par filmu „Rūdolfa mantojums”; […]

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: