no drauga dienasgrāmatas

:unikālas personības [Medniece un Gaismas bruņinieks]

Skatoties uz viņiem abiem, nu nevar nesmaidīt un nedomāt par likteņa mīklainajām spēlēm, kas tā saved kopā varbūt patiesībā tik ļoti atšķirīgus cilvēkus! Divi nelieli mozaīkas gabaliņi, kas sader kopā vienalga, no kuras puses liec!
Cik viņa ir apveltīta ar savu sievišķo grāciju un viltību, tikpat daudz viņam piemīt cīnītāja gods un lepnums, un nedaudz bezbēdīga lauku puikas slapjums aiz ausīm! Cik viņai kautrīgums vaigos sārtumu sit, tikpat daudz viņam apņēmība un drosme stumj krūtis uz priekšu…
Ja viņi šo lasa, tad lai man piedod par vārdiem, bet viņi man atgādina divus mazus sīčus pelēkā pagalma smilšu kastē, kurus interesē tikai viņu celtās smilšu pilis un kūkas! Viņi dižojās viens otram, kurš uzcēlis augstāku, bet – nekādu strīdu, nekādu aiz matiem raušanu, vien medniece ik pa laikam pagriežas un kautrīgi iedod mazajam gaismas bruņiniekam buču, labi apzinādamies, ka viņas kūkas vienalga ir smukākās un pilis visaugstākās.
No visas sirds ceru, ka viņi abi tādi paliks un nemainīsies ne par drusku… tā jau šajā pasaulē pietiek tautas, kas bļaustās, ka mīlestība neeksistē, bet vismaz medniece ar gaismas bruņinieku uz visiem 100 pierāda pretējo!

<c> Gleiz

Advertisements

~ by agime on November 6, 2009.

2 Responses to “no drauga dienasgrāmatas”

  1. bet šitais ir skaisti teikts :)

  2. […] 9) No drauga dienasgrāmatas; […]

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: